Predaj, záhrada, 700 m2, Kochanovce 21,14 EUR/m2 navrhnúť cenu

Záhrada, Predaj, Kochanovce

STAVEBNÝ POZEMOK - DOBRÁ CENA

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Hľadáte pozemok na rovinke za rozumnú cenu ? Chcete bývať v blízkosti Humenného, ale mimo ruchu mesta ? Chcete pozemok pred ktorým sú inžinierské siete ? Všetky tieto požiadavky vám vieme splniť a takýto pozemok vám ponúkame v Kochanovciach v tichej uličke, mimo hlavnej cesty.

700 m2 s južnou orientáciou v susedstve rodinných domov je pripravených na okamžitý predaj s možnosťou výstavby rodinného domu, alebo záhradnej chatky, ktorú budete využívať v rámci víkendových pobytov.

Oplotený pozemok s vlastnou studňou je široký 9 m.

Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.

Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja či prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

Ďalšie informácie

Táto nehnuteľnost je exkluzívne spostredkovávaná touto realitnou kanceláriou.

  • Cena 21,14 EUR/m2 navrhnúť cenu
  • Vložené 29. 6. 2019
  • Číslo inzerátu AR-0AT7-108379 (27049)
  • Vodovodná prípojka na pozemku
  • Energetický certifikát budovy nemá
  • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Alena Holotová
Alena Holotová Riaditeľ kancelárie - Humenné (MAJITEĽ KANCELÁRIE HUMENNÉ) Telefón: +421907925636 E-mail: holotova@diamondreality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Diamond Reality Franchising, s.r.o. Moldavská cesta č. 6 04011 Košice Telefón: 0902266662 E-mail: callcentrum@diamondreality.sk Web:
  • STAVEBNÝ POZEMOK - DOBRÁ CENA
 
TOPlist TOPlist